Galeria 2017-05-01T19:27:36+00:00

Malownicze wzgórza, Czyste powietrze i Krystaliczna Woda

Adler Medical SPA to urokliwie położony kompleks rekreacyjny, przygotowany na przyjęcie gości szukających odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku, a także wspaniałe miejsce do przeprowadzenia szkoleń, bankietów, wesel oraz innych imprez okolicznościowych.

Nasz obiekt to oaza ciszy i spokoju. To wymarzone miejsce dla wędkarzy i grzybiarzy. Jest tu wszystko co może umilić spędzany czas. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wczasy kuracyjne skierowane do osób z różnego typu dolegliwościami.

Organizujemy turnusy rehabilitacyjne z fizykoterapią, usprawniające i odchudzające. Prowadzimy szeroko pojętą profilaktykę zdrowia. W Ośrodku znajduje się bogato wyposażony fit–park z siłownią zewnętrzną do ćwiczeń na wolnym powietrzu. Oferujemy także wspólne wyjścia w teren, Nordic Walking.

W Sercu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego

Adler Medical SPA to ośrodek wczasowy znajdujący się około 50 km od Trójmiasta, położony w sercu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Raduńskiego – największego jeziora na Kaszubach. Jezioro to słynie ze swych czystych wód i sprzyja uprawianiu sportów wodnych.

Na terenie obiektu znajduje się kąpielisko niestrzeżone, wypożyczalnia sprzętu wodnego (rowery, łódki, kajaki) a także możliwość wypożyczenia rowerów do jazdy w terenie oraz chata grillowa z miejscem na ognisko.

Dla naszych milusińskich gości zapewniamy opiekę na sali zabaw z animatorem, organizujemy kinderbale, malowanie twarzy, konkursy i inne atrakcje dla całych rodzin ( karaoke, podchody).