Opinie gości 2017-08-01T00:01:05+00:00

Opinie Naszych Gości

„Prześliczny widok na jezioro – z balkonu, a nawet z sofy :), kominek w pokoju, cisza, spokój. Dookoła las z dywanem z mchu jak w bajce. Można też intensywniej spędzić czas na grze w kręgle, tenisa itp. Nie wiedziałam, że mój mąż tak dobrze radzi sobie w tenisie stołowym :). No i troszkę relaksiku w SPA . Ja tam na pewno wrócę.”

Elżbieta K.

„Za przemiłą gościnę Dziękuję. Buziaki i Słońca w sercu życzy całej ekipie hotelowej :* Sarsa ;)”

Sarsa – Marta Markiewicz

„Piękna impreza. Pyszna jedzenia. Bardzo dziękuję.”

 

Michel Moran

„Moja ukochana przywiozła mnie tutaj, żebym mógł w spokoju pisać książkę… i tak trafiłem do raju. A co jest istotą raju? Spokój , cisza , natura , czysta woda , słońce , dobre jedzenie , przytulne miejsce, ale przede wszystkim istotą tego raju są jego twórcy i mieszkańcy.”

 

Jarek Kret , Beata Tadla

„Miejsce bardzo fajne , miła obsługa , dobry komfort. Urlop udany :)”

Wiktoria i Andrzej

„Jak w domu! Jak na wakacjach! Jak najbardziej!”

Staś , Magda i Łukasz B.

„BArdzo serczene poDziękowania dLa wspaniałego zespołu za niEzapomniane pRzyjęcie. Szczególnie dziękujemy Ani za pomoc w organizacji oraz Pani Bożenie za profesjonalną, miłą obsługę.”

Rodzice , dziadkowie oraz goście Joahimka z Sulęczyna

„Serdeczne podziękowania za zorganizowanie przyjęcia weselnego naszego syna Bartosza w Państwa ośrodku. Będę wyrazicielem wszystkich gości weselnych, że zgodnie z „Kaszubską” zasadą „zjedz i wypij” obsługa wywiązała się na piątkę.”

Jolanta i Czesław M.

„Najlepszy wypoczynek majówkowy 2016!!! Na pewno będziemy tu wracać.”

Diana i Piotr

„Ósmego dnia Pan Bóg stworzył Adler SPA.Bardzo jesteśmy wdzięczni za romantyczny weekend , czas się zatrzymał , było bardzo empatycznie i nastrojowo, Dziękujemy”

Monika i Robert P.

„Po raz czwarty spędziliśmy w tym ośrodku ” ADLER” wspaniałe kolejne dni urlopu , planując jednocześnie pobyt w kolejnych latach. Wspaniałe warunki do odpoczynku w towarzystwie i przy obsłudze przemiłej , uśmiechniętej i profesjonalnej. Polecamy wszystkim znajomym.”

Anna T. , Anna M. , Ryszard T.

„Najcudowniejszy mój dzień w życiu. Perfekcyjny ślub , udany ośrodek , rewelacyjna obsługa. Cudownie !!! Polecam !!!”

Joanna D.

„Pięknie położony hotel z super obsługą i pysznym jedzeniem 🙂 Las ,woda ,cisza i spokój – wszystko to czego człowiek potrzebuje na wakacjach jest w tym miejscu 🙂 POLECAMY bardzo serdecznie !!.”

Paulina z Rodziną