Loading...
Sala Weselna Kaszuby 2018-01-07T11:26:10+00:00

ZORGANIZUJEMY DLA CIEBIE
WESELE NA KASZUBACH

Adler to kompleks wczasowy znajdujący się około 50 km od Trójmiasta, położony w sercu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Raduńskiego- największego jeziora na Kaszubach, na które z sali weselnej roztacza się niezapomniany widok.

Z największa radością organizujemy romantyczne śluby w plenerze. To nasze ulubione uroczystości, pełne wzruszeń i szczęścia. Oferujemy Państwu swoje wieloletnie doświadczanie, profesjonalizm i opiekę na każdym etapie – zarówno podczas przygotowań, w trakcie samego przyjęcia, jak i dnia następnego, organizując przyjęcia poprawinowe i zabiegając o komfort nocujących Gości weselnych. Dokładamy starań, aby każdy element Wesela na Kaszubach był przemyślany i dopilnowany w najdrobniejszym szczególe.

SPRAWDŹ DATĘ

Wieczory kawalerskie i panieńskie w Adler na Kaszubach

Wieczór Panieński
i Wieczór Kawalerski

Menu weselne w Adler na Kaszubach

Wyjątkowe
Menu

Śluby a Adler na Kaszubach

Ślub
w Plenerze

Poprawiny w Adler na Kaszubach

Dostojne
Poprawiny

Ślub to najważniejsze dzień w życiu, a wesele to wyjątkowa uroczystość, którą będziecie wspominać przez całe życie. Jesteśmy pewni, że w Adler Medical SPA Wasze marzenia rozkwitną, ponieważ nadamy im prawdziwie urzekającą oprawę. Organizacja Waszego wesela to dla nas wielki zaszczyt, dlatego zaplanujemy każdy szczegół, tak aby ta noc pozostała dla Was i Waszych Gości najpiękniejszym wspomnieniem.

Jeśli planujecie duże wesele lub kameralne przyjęcie to spełnimy wszystkie Wasze oczekiwania. Możecie nam w pełni zaufać, ponieważ połączymy doświadczenie, zaangażowanie i perfekcyjną organizację. Proponujemy Wam salę z widokiem na jezioro, subtelny wystrój stołów, doskonały smak wykwintnych potraw oraz komfortowe pokoje w hotelu.

Podczas spotkania wsłuchamy się we wszystkie Wasze sugestie i życzenia, aby wspólnie ustalić priorytety oraz podpowiedzieć najlepsze rozwiązania w ramach planowanego budżetu. Chętnie doradzimy Wam w kwestiach organizacyjnych wesela i poprawin proponując, m.in. zestawy weselnego menu, które można wzbogacić o wiele dodatkowych atrakcji kulinarnych.

Dedykowany specjalista zajmie się organizacją całego wesela i będzie utrzymywał z Wami stały kontakt, aby odpowiadać na wszystkie pytania.

Oferta weselna do pobrania tutaj: MENU WESELNE 220 zł / os.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi:

  • Sala weselna do 120 osób
  • W sezonie letnim chętnie organizujemy poprawiny w formie biesiady w Chacie Grillowej
  • W noc weselną Apartament widokowy dla Nowożeńców – GRATIS
  • RABAT na noclegi dla gości weselnych (dotyczy nocy weselnej)

Nasze atuty:

  • Przestronna, jasna elegancka sala położona bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Raduńskiego, na które z Sali weselnej roztacza się niezapominany widok
  • Ślub w plenerze to doskonały pomysł dla Par, które pragną oryginalnej, niezapomnianej Uroczystości. Wypowiedzenie przysięgi w otoczeniu zieleni oraz kwiatów pozwala zrealizować marzenia wielu Młodych Par o Ślubie niczym z bajki.
  • Komfortowe noclegi dla gości weselnych

Cały zespół Adler Medical Spa dołoży wszelkich starań, aby dzień Państwa ślubu i wesela był wyjątkowy.

SPRAWDŹ DATĘ

10 lat

Doświadczenia

do 120

Osób na Sali

260

Zorganizowanych Przyjęć

20 000

Zadowolonych Gości

Galeria zdjęć

Garbus weselny w Adler Medical SPA na kaszubach
Toast weselny w Adler Medical SPA na kaszubach
Pierwszy taniec w Adler Medical SPA na kaszubach
Pokój komfort dwu osobowy w Adler Medical SPA na Kaszubach 4

Rekomendacje

„Wspaniałe, cudowne miejsce na nasze wesele. Nic byśmy nie zmienili, świetne jedzenie, profesjonalna obsługa, piękne pokoje, romantyczne widoki. Pani Ania bardzo konkretna i rzeczowa. Wszystkiego dopilnowała i wszystko znosiła ze stoickim spokojem. Bardzo chętnie byśmy to powtórzyli ☺. Było idealnie. Dziękujemy, na pewno tam wrócimy. Może na rocznicę.”

KAROLINA KUGLIN

„Mieliśmy z mężem wesele w październiku tego roku i było cudowne!!!Widoki z restauracji niesamowite, pyszne jedzenie, profesjonalna obsługa dla której nic nie sprawiało kłopotu mimo czasem wymagających gości i oddana w 100% menadżerka która czuwała nad wszystkim przed, w trakcie i po weselu. Wszyscy goście komentowali że to najlepsze wesele na jakim byli. Całej ekipie Adlera z całego serca dziękujemy i na rocznicę już się zapowiadamy na weekend!.”

IZABELA BRADY

„Ślub to z pewnością niezapomniane przeżycie, które pozostaje na długo w pamięci. Nasz ślub taki właśnie był – WYJĄTKOWY. A wszystko to za sprawą miejsca, wystroju, atmosfery, oprawy muzycznej i serwowanego menu. W ośrodku Adler, gdzie organizowane było nasze przyjęcie weselne, zadbano o każdy z tych elementów. Przepiękna sala, elegancki wystrój, piękne aranżacje kwiatowe i wyśmienite jedzenie wywarły na wszystkich duże wrażenie i sprawiły, że był to dla nas niezapomniany dzień …”

JOANNA I GORDON JOHNSTON

Dodatkowe usługi na Wesele na Kaszubach w Adler Medical SPA

Łodzią z Kościoła
do Ośrodka

Dekoracja
Weselna

Kosmetyczka
i Fryzjerka

Fotograf
i Kamerzysta

Poligrafia
Weselna